PRIVATUMO POLITIKA

Tai yra Privatumo Politika, skirta PROTECT A/S („PROTECT“, „mes“, „mus“ arba „mūsų“) ir siejamoms programėlėms.

1. Kas mes esame ir ką darome
PROTECT A/S yra tarptautinė įmonė, gaminanti produktus, galinčius apsaugoti žmones bei patalpas nuo įsilaužimų bei vagysčių.

PROTECT yra duomenų valdytojas, atsakingas už Jūsų asmeninės informacijos tvarkymą mūsų tinklapyje („Tinklapis“) ir paslaugas.
2. Kaip susisiekti su mumis
Jei turite kokių nors klausimų dėl šios Privatumo Politikos arba norite pasinaudoti savo teisėmis, pateiktomis šioje Privatumo Politikoje, prašome susisiekti su mumis:

PROTECT A/S
Hasselager Centervej 5
8260 Viby J

Telefonas: +45 86 72 18 81

El. paštas: info@protectglobal.com
3. Kokio tipo asmeninius duomenis apie Jus renkame?
Asmeninė informacija reiškia bet kokią su Jumis susijusią informaciją. Tokia informacija yra renkama, kai naudojatės mūsų Tinklapiu, paslaugų sistemomis arba programėle. Taip nutinka, kai naudojatės mūsų Tinklapiu arba užsiregistruojate naujienlaiškiui gauti.

Mūsų renkamą ir tvarkomą asmeninę informaciją galima kategorizuoti taip:
 • Jūsų asmeninė informacija, tokia kaip vardas, el. pašto adresas, gyvenamosios vietos adresas (jei pateikta), telefono numeris (jei pateikta), IP adresas, kartais buvimo vieta ir kalba.
 • Jūsų pirkinių informacija, tokia kaip aukščiau pateikta asmeninė informacija, įmonės pavadinimas (jei pateikta), Jūsų pristatymo informacija, tokia kaip pristatymo adresas, jei skiriasi nuo gyvenamosios vietos adreso, Jūsų užsakymo informacija, tokia kaip produkto pavadinimas, kiekis, sandėlio Nr. ir produkto serijinis Nr., pirkimo data ir pardavėjo informacija, Jūsų mokėjimo informacija ir draugo rekomendacija (jei taikoma).
 • Klientų aptarnavimas bei techninės pagalbos suteikimas su Jūsų asmeniniais duomenimis, kaip nurodyta aukščiau, produkto serijinis numeris, produkto garantinė informacija, pirkimo vieta ir kita susijusi informacija, kurios gali prašyti PROTECT A/S, kad galėtų patenkinti Jūsų prašymą.
 • Informacija apie Jūsų veiksmus, surinkta naudojantis slapukais ir kitomis panašiomis technologijomis, kaip vaizdo elementai, žymės ir kiti identifikuotojai, kad prisiminti Jūsų pasirinkimus, suprasti, kaip naudojami mūsų Tinklapiai ir programėlė(-s) bei pritaikyti mūsų marketingo pasiūlymus
Tvarkydami Jūsų asmeninius duomenis, vadovaujamės šiais principais:
 • Mes Jūsų asmeninius duomenis rinksime tik tam tikram legaliam tikslui.
 • Mes nerinksime daugiau asmeninių duomenų nei reikia.
 • Mes nenaudosime Jūsų asmeninių duomenų kitiems tikslams negu jie buvo surinkti.
 • Mes neperduosime asmeninių duomenų trečiosioms šalims, nebent bus gautas Jūsų išankstinis sutikimas.
 • Mes padarysime viską, kad užtikrintumėme, jog informacija yra atnaujinta, skatindami Jus periodiškai patikrinti savo asmeninius duomenis.
 • Mes imsimės tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotumėme Jūsų asmeninius duomenis nuo atsitiktinio ar nelegalaus sugadinimo arba praradimo, pakeitimo, nelegalaus perdavimo arba prieigos ir nuo visų kitų nelegalių tvarkymo formų
 • Nebent čia pateikta kitaip, mes nesaugosime asmeninių duomenų ilgiau nei jų reikia atlikti tam tikrą veiksmą, kuriam ir buvo surinkti tie duomenys arba kurių reikia tolimesniam jų vykdymui arba jeigu to reikalauja įstatymai
4. Kaip naudojame Jūsų asmeninius duomenis

Mes galime naudoti Jūsų informaciją šiems tikslams:

Paslaugų tiekimui

Mes renkame ir saugome asmeninę informaciją, kurią Jūs savanoriškai pateikėte mums naudodamiesi Tinklapiu ir/arba mūsų paslaugomis, kad mes galėtumėme teikti tas paslaugas. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų Verslo sąlygos galioja, kai teikiame paslaugas.

Verslo administravimas ir teisinis atitikimas

Naudojame Jūsų asmeninę informaciją tolimesnio verslo administravimo ir teisinio atitikimo tikslais:

– laikytis mūsų teisinių įsipareigojimų (įskaitant ir Kliento pažinimo kontrolė arba Pinigų plovimo prevencijos arba kyšių davimas, konfliktai ir panašūs įsipareigojimai, įskaitant, bet neapsiribojant, reguliuojamojo draudimo išlaikymu);
– sustiprinti mūsų įstatymines teises;
– apsaugoti trečiųjų šalių teises; ir
– su verslo transakcija, tokia kaip susijungimo, restruktūrizavimo arba pardavimo.

Rinkodaros komunikacija

Mes vykdome šias rinkodaros veiklas, naudodami Jūsų asmeninę informaciją:

 • Rinkodara paštu
 • Rinkodara el. paštu

Naudojame informaciją, kurią gauname Jums naudojantis mūsų Tinklapiu, mūsų bendravimo su Jumis arba Jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis (peržiūrėkite Kliento apžvalgos ir Analizės skyrius žemiau, norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip ir kokią informaciją renkame), kad siųstumėme rinkodarinius pasiūlymus.

Kliento apžvalga ir analizė

Mes analizuojame Jūsų kontaktinę informaciją kartu su kita asmenine informacija, kurią gauname Jums naudojantis mūsų Tinklapiu, gaunant mūsų elektroninius laiškus ir/arba naudojantis mūsų paslaugomis, įskaitant ir paslaugas, kurias peržiūrite.

Jei davėte savo sutikimą (kur įstatymas reikalauja), mes naudojame slapukus, žurnalo rinkmenas ir kitas technologijas rinkti asmeninę Jūsų informaciją iš Jūsų naudojamo kompiuterio kietojo disko ir programinės įrangos, kurią naudojame, kad pasiektumėte Tinklapį arba iš savo mobilaus telefono. Tai apima šiuos dalykus:

 • IP adresą, skirtą Tinklapio srauto ir apimties stebėjimui;
 • sesijos ID stebėti naudojimo statistiką mūsų Tinklapyje;
 • informaciją apie Jūsų asmeninius arba profesinius pomėgius, demografinius duomenis, patirtį naudojantis mūsų produktais ir susisiekimo būdus.

Mūsų tinklapyje naudojami „slapukai“, „failai tinklapio stebėjimui“ arba „pikselių žymės“ („Žymės“). Žymės leidžia sekti el. laiško gavimą, skaičiuoti kiek naudotojų apsilankė tinklapyje ar atidarė el. laišką ir rinkti kitą suvestinę informaciją. Kai paspausite ant el. laiško su žyma, Jūsų kontaktinė informacija vėliau gali būti susieta su šaltinio el. paštu ir atitinkama žyma.

Kai kuriuose savo el. laiškuose naudojame susietas nuorodas su tam tikromis Tinklapio vietomis.

Naudodamiesi šia informacija, galime matuoti savo turinio efektyvumą ir kaip mūsų lankytojai naudojasi mūsų Tinklapiu ir mūsų paslaugomis. Taip galime sužinoti, kurie mūsų Tinklapio puslapiai yra patys patraukliausi mūsų lankytojams, kurios Tinklapio dalys yra pačios įdomiausios ir kokie pasiūlymai jiems labiausiai patinka.

Mes taip pat naudojame šią informaciją rinkodaros tikslais (norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite aukščiau pateiktą rinkodaros dalį).

Ar Jūsų duomenimis bus dalijamasi?

Mes galime tvarkyti duomenis arba dalintis jais pagal šiuos teisinius pagrindus:

 • Sutikimas: Mes galime tvarkyti Jūsų duomenis, jei esate davę specialų sutikimą naudoti Jūsų asmeninę informaciją konkrečiam tikslui
 • Teisėtas interesas: mes galime tvarkyti Jūsų duomenis, kai to pagrįstai reikia, norint pasiekti teisėtų verslo interesų
 • Sutarties vykdymas: Jei sudarėme sutartį su Jumis, mes galime tvarkyti Jūsų asmeninę informaciją, kad įvykdytume mūsų sutarties sąlygas
 • Teisiniai įpareigojimai: Mes galime pasidalinti Jūsų asmenine informacija, jei tai būtų būtina teisinio arba teisminio proceso vykdymui, remiantis taikomais įstatymais, pavyzdžiui, reaguojant į teismo nutartį arba teismo šaukimą (įskaitant ir atsaką valdžios institucijoms, paklūstant nacionalinio saugumo ar teisėsaugos reikalavimams
 • Gyvybiškai svarbūs interesai: galime atskleisti Jūsų informaciją, kai manome, kad būtina ištirti, užkirsti kelią galimiems mūsų politikos pažeidimams, sukčiavimui, situacijoms, susijusioms su potencialia grėsme bet kurio asmens saugumui ar teisėtai veiklai, arba įrodymams teisiniuose ginčuose, kuriuose įtraukta kompanija

Detaliau, mums gali tekti tvarkyti Jūsų duomenis arba dalytis jūsų asmenine informacija šiose situacijose:

 • Pardavėjai, konsultantai ir kiti paslaugų teikėjai iš trečiųjų šalių: mes galime pasidalinti Jūsų duomenimis su trečiųjų šalių pardavėjais, paslaugų teikėjais, rangovais ar agentais, kurie teikia paslaugas mums ar mūsų vardu ir kuriems reikalingas priėjimas prie tokios informacijos, kad atliktų tą darbą. Pavyzdžiai: mokėjimų apdorojimas, duomenų analizė, el. pašto sukūrimas, hostingo paslaugos, klientų aptarnavimas ir rinkodaros vykdymas. Mes galime leisti pasirinktoms trečiosioms šalims naudoti stebėjimo technologijas mūsų interneto svetainėse. Tai joms leis rinkti duomenis apie tai, kaip Jūs naudojatės mūsų svetainėmis. Ši informacija, be kita ko, gali būti naudojama analizuoti ir sekti duomenis, nustatyti tam tikro turinio populiarumą ir geriau suprasti internetinę veiklą. Su trečiosiomis šalimis mes nesidaliname, nenuomojame ir neprekiaujame jokia Jūsų informacija reklamos tikslais, nebent tai nurodyta šioje politikoje.
 • Verslo perdavimas: Mes galime pasidalinti arba perduoti Jūsų informaciją dėl derybų ar jų metu, ar dėl bet kokio susijungimo, įmonės turto pardavimo, viso verslo ar jo dalies finansavimo ar įsigijimo kitos įmonės.

Su kuo dalinsimės Jūsų informacija?

Mes dalinsimės ir atskleisime Jūsų informaciją tik šioms trečiosioms šalims. Mes suskirstėme kiekvieną šalį, kad galėtumėte suprasti savo duomenų rinkimo tikslus ir tvarkymo praktikas. Jei mums tvarkant Jūsų duomenis su Jūsų sutikimu norėtumėte nutraukti sutikimą, susisiekite su mumis.

 • Reklama, tiesioginis marketingas ir kontaktų rinkimas
  Facebook, Albacross, LinkedIn
 • pakartotinai sutelkti dėmesį į platformas
  Google Ads pakartotinė prekyba + Facebook pakartotinė prekyba + LinkedIn pakartotinė prekyba
 • Dalijimasis ir reklama socialiniuose tinkluose
  Facebook reklama, Instagram reklama, LinkedIn reklama, Twitter reklama, YouTube reklama
 • Tinklapio ir mobilusis tyrimas
  Google Analytics, Analytify, WebARX, Socialinsider.io
 • Tinklapio hostingas
  Wordpress.org
5. Mūsų teisinis pagrindas
Mes tvarkome Jūsų asmeninę informaciją dėl vienos iš šių priežasčių: (1) Jūs davėte mums sutikimą tvarkyti Jūsų asmeninius duomenis (BDAR, str. 6(1)(a)), (2) vykdyti savo įsipareigojimus pagal bet kurią sutartį, kurią galime būti sudarę su Jumis (BDAR, str. 6(1)(b)), (3) mums arba trečiosioms šalims svarbu naudoti Jūsų asmeninius duomenis tokiu būdu, kad būtų užtikrintas geriausių paslaugų tiekimas (BDAR, str. 6(1)(f)), ir/arba (4) esame teisiškai įsipareigoję naudoti Jūsų asmeninę informaciją, vadovaujantis bet kokiu juridiniu įsipareigojimu paskirtu mums (BDAR, str. 6(1)(c)).
6. Trečiųjų šalių rangovai ir kiti vadovaujantys asmenys

Mes neperparduodame Jūsų asmeninių duomenų ar dalinamės jais su trečiosiomis šalimis, išskyrus kiek tai leidžiama pagal šią Privatumo Politiką. Mes galime atskleisti Jūsų asmeninius duomenis trečiosioms šalims, jei to reikalauja įstatymas, teismo tvarka arba tai būtų reikalaujama kompetentingų viešųjų institucijų ir būtų reikalinga įstatymo vykdymui. Be to, mes galbūt pasidalinsime Jūsų asmeniniais duomenimis su šiomis trečiosiomis šalimis:

 • Trečiųjų šalių pardavėjais, vykdančiais paslaugas mūsų vardu, įskaitant apmokėjimą, pardavimus, rinkodarą, IT pagalba, tyrimus, klientų aptarnavimą, produkto paslaugos tiekimą, siuntimą ir užsakymo išpildymą, duomenų saugojimą, patikrinimą, apsaugą, apgaulės prevenciją, mokėjimo vykdymą ir teisines paslaugas. Tokie trečiųjų šalių pardavėjai gali teikti šias paslaugas, bet jiems yra draudžiama naudoti Jūsų asmeninius duomenis kitais tikslais.
 • Kitos trečiosios šalys turi gauti Jūsų sutikimą. Kai atskleidžiame Jūsų asmeninius duomenis, mes imamės visų reikiamų žingsnių, kad užtikrintumėme, jog tos trečiosios šalys laikytųsi konfidencialumo ir privatumo įsipareigojimų naudodami Jūsų asmeninius duomenis. Duomenų atskleidimas yra vykdomas laikantis teisinių reikalavimų, įskaitant sutarčių pasirašymą su tiesiogiai susijusiomis trečiosiomis šalimis dėl duomenų tvarkymo, kad asmeniniai duomenys būtų tvarkomi tik pagal mūsų instrukcijas, taikomus įstatymus ir nuostatas bei tik mūsų nurodytam tikslui, ir kad būtų imtasi tinkamų saugumą užtikrinančių būdų.
7. Jūsų asmeninių duomenų laikymas

Mes saugome Jūsų informaciją ne ilgiau nei tai yra būtina dėl jos rinkimo priežasčių. Surinktos informacijos saugojimo laikas priklauso nuo jos surinkimo priežasčių.

Asmeniniai duomenys, susiję su Jūsų pirkiniu ir produkto garantinė informacija yra laikoma ir tvarkoma penkis (5) metus nuo pirkimo datos, nebent Jūsų garantija būtų pratęsta arba tie duomenys teisiškai yra tvarkomi kitais tikslais, tokiais kaip asmeninių pasiūlymų siuntimas arba tiesioginė rinkodara, pateikus Jūsų sutikimą arba vadovaujantis teisiniais reikalavimais, kai tokios informacijos laikymas yra būtinas.

Asmeniniai duomenys, susiję su mūsų tiesioginės rinkodaros teikimu, yra laikomi ir tvarkomi trejus (3) metus nuo paskutinės aktyvios rinkodaros komunikacijos ar kitokio susidomėjimo parodymo  tokiam bendravimui.

Asmeniniai duomenys, susiję su Jūsų naudojimu mūsų programėlėmis, paslaugų sistema ir produkto programinės įrangos atnaujinimu(-ais) yra laikoma ir tvarkoma trejus (3) metus nuo Jūsų paskutinio prisijungimo.

Susijusi asmeninė informacija bus ištrinta pasibaigus aukščiau minėtiems laikotarpiams, nebent tokie duomenys gali būti teisiškai tvarkomi kitais tikslais, kuriems turime teisinį pagrindą.

8. Kokios Jūsų teisės į Jūsų asmeninius duomenis

Jus turite šias teises į mūsų turimą Jūsų asmeninę informaciją: Jūs turite teisę pasiekti, pakeisti, ištrinti, apriboti tvarkymą, perkelti duomenis, prieštarauti, nutraukti sutikimą.

Jei norite pasinaudoti savo teisėmis, prašome susisiekti su mumis: info@protectglobal.com.

Be to, jei abejojate dėl bet kokios savo privatumo praktikos, įskaitant ir tai, kaip mes tvarkome Jūsų asmeninę informaciją, galite pranešti apie tai tinkamai Priežiūros institucijai. Danijos duomenų apsaugos institucija gali būti pasiekiama:

Datatilsynet

Borgergade 28, 5.

1300 København K

El. paštas: dt@datatilsynet.dk

9. Šios Privatumo Politikos pakeitimai
Mes galime pakeisti arba atnaujinti šią Privatumo Politiką. Kad užtikrinti, jog Jūs visada žinotumėte, kaip yra naudojama Jūsų asmeninė informacija. Mes retkarčiais atnaujinsime šią Privatumo Politiką ir taip informuosime apie bet kokius pokyčius Jūsų asmeninės informacijos naudojime. Mes taip pat galime ją pakeisti, jei to reikalautų taikytini įstatymai arba norminiai reikalavimai. Kai tai bus įmanoma, mes pranešime Jums apie bet kokius pasikeitimus el. paštu. Tačiau skatiname Jus periodiškai peržiūrėti šią Privatumo Politiką, kad būtumėte informuoti.

Slapukus naudojame norėdami užtikrinti geriausią Jūsų patirtį mūsų svetainėje.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies.
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

We use Vimeo to track our video performance.
 • vuid

Decline all Services
Accept all Services