Užsisakykite demonstraciją

Mes siūlome nemokamą demonstraciją be jokių įsipareigojimų Jūsų pasirinktoje vietoje

PROTECT™ apsauginis rūkas sustabdo vagis vos per kelias sekundes

Nesvarbu, ar esate privatus asmuo ar verslo savininkas, kaip ir visi, norite apsaugoti savo vertingus daiktus nuo vagysčių ir įsilaužimų.

Nebent gyvenate tvirtovėje nuo riterių laikų, negalite užkirsti kelio vagių bandymui įsilaužti. Bet su PROTECT Fog Cannon® galite apsaugoti savo vertingus daiktus nuo pavogimo ar sugadinimo.

Kaip?

Įprastai vagis įsilaužia į Jūsų namus per maždaug 3 minutes, bet su Fog Cannon™ iš PROTECT™, vagį sutiks tirštas, baltas ir sausas rūko debesis, dėl kurio vagis negalės orientuotis Jūsų patalpose ir, to pasekoje, pavogti ar sugadinti Jūsų vertingų daiktų ir interjero.

Dirbtinis baltas apsauginis rūkas išlieka kambaryje pakankamai ilgai, kol atvažiuoja policija arba apsauginiai. Žinoma, apsauginis rūkas yra visiškai nepavojingas žmonėms, gyvūnams, elektronikai ir interjerui.

Užsisakykite nemokamą demonstraciją

Užsisakykite nemokamą demonstraciją be jokių įsipareigojimų ir mes parodysime, kaip apsauginis rūkas iš PROTECT™ gali apsaugoti vertingus Jūsų daiktus. Jeigu pas Jus jau yra įmontuota signalizacija arba vis dar jos ieškote, dažniausiai PROTECT Fog Cannon® gali būti įmontuojama kartu.

Užpildykite formą dešinėje ir leiskite visiškai objektyviai parodyti, kaip Fog Cannon™ įrenginiai gali apsaugoti Jus ir vertingus Jūsų daiktus.